Доставка та Оплата

Інтернет-магазин AyPodsekay.com. здійснює доставку вибраного Вами товару службами доставки по усій території України. Плата за замовлення здійснюється виключно в національній валюті України - гривні.

Оформити замовлення Ви можете у будь-який час доби безпосередньо на сайті, а так само в робочі години по телефону. Робочий час: понеділок-п'ятниця з 9-00 до 17-00, субота і неділя вихідні.

Доставка:

інтернет-магазин AyPodsekay.com. доставить зроблене Вами замовлення у будь-яку точку України службами доставки : Нова Пошта, Гюнсел. Перевагу віддаємо компанії Нова Пошта.

Доставка товару здійснюється за рахунок замовника. Ціна доставки залежить від тарифів підприємства-перевізника. Доставка "під двері" здійснюється при узгодженні із службою доставки і за рахунок замовника! Тарифи на доставку товару Ви можете узнати на сайтах компаній-перевізників : Нова Пошта, Гюнсел.

Шановні покупці!

Переконливе прохання! Перевіряйте наявність і цілісність товару відразу при отриманні в офісі компанії-перевізника! При виникненні яких-небудь проблем, безпосередньо при огляді на відповідність кількості і якості товару, відразу зв'яжіться з нашими менеджерами. Складайте Акт-рекламацію і проблема завжди вирішуватиметься на вашу користь.

Якщо Ви не виконали перевірку безпосередньо у момент отримання товару, то подальші претензії не розглядатимуться!

Сплатити товар в нашому магазині Ви можете, вибравши найбільш зручний спосіб:

Оплата готівкою при отриманні товару ( післяплата )

Оплата на банківську карту ( передоплата )

Оплата на розрахунковий рахунок підприємства (Після оформлення замовлення на Вашу електронну пошту поступає рахунок-фактура. Оплата робиться шляхом зарахування грошових коштів на розрахунковий рахунок підприємства.)

Для оплати на розрахунковий рахунок необхідно (по можливості) роздрукувати створений на сайті рахунок-фактуру і сплатити його у любому відділенні банку або платіжним терміналом. Зверніть увагу, що гроші від банку можуть проходити до нас із затримкою до декількох днів.

При надходженні грошових коштів згідно рахунку на розрахунковий рахунок, інтернет-магазин AyPodsekay.com. доставить зроблене Вами замовлення у будь-яку точку України, будь-якою зручною для Вас службою доставки.

Якщо Вас не влаштовує спосіб оплати або доставки, будь ласка, зв'яжіться з нашими менеджерами і ми разом з Вами спробуємо знайти найкраще для Вас рішення !